KONST / Litografier / Färglitografi 13491128
nr 1349 1128
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Landskap. Signerad, numrerad 339/360. Motivet: 42x57 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:53:48
23/9 20:10:00
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare